Lugemiselamused: November 2017

Novembris läks lugemisega jälle rahulikult – läbi sai loetud vaid 4 raamatut. Kokku olen sel aastal lugenud seega 68 raamatut ja tuleb tõdeda, et aasta algul püstitatud saja raamatu eesmärk jääb täitmata.

Sedapuhku tulid kõik raamatud riiulilt. Ja see seletab ka seda, et ühtki uuemat raamatut mulle kätte ei juhtunud. Aga päris vanu ka mitte. Vanim oli välja antud 1964. aastal, uusim 1991. aastal.

Võiks ju vabandada, et raamatud olid paksud. Aga tegelikult hoopis vastupidi – loetud sai vaid 750 lehekülge. (2017 aastal kokku olen lugenud 16 087 lehekülge). See teeb ca 25 lehekülge päevas – poole vähem, kui tavaliselt.

Oma lugemispäevikut pean ikka ja endiselt Goodreadsis; seal on kenasti näha ka kõik loetud raamatud koos minu hinnangu ja arvamusega. Seetõttu siin ka pikalt nende teemal ei heieta.

 

Ilmselt on kasina lugemise peamiseks põhjuseks see, et ühtegi säravat raamatut sedapuhku kätte ei sattunud. Nii ei ole mul võimalik ka ühtki lugemissoovitust anda. No tõesti ei olnud midagi sellist, mida tingimata tasuks kätte haarata.

Selle asemel soovitan hoopis vaadata krimikirjanik Katrin Pautsi kirjutatud ning Kanal 2 eetris olnud seriaali “Nukumaja“. :)

 

Päisepilt: Pexels.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *