Lugemiselamused: Juuli 2019

Juulikuus lugesin üsna vähe. Eks palju aega sai palavate ilmadega ka väljas veedetud ning lihtsalt ei olnud neid momente, mil raamat kätte haarata.

Siiski – juunikuuga võrreldes lugesin ühe raamatu rohkem. Kokku kolm seega; mis tähendab, et ühe raamatu lugemiseks kulus ca 10 päeva.

Lehekülgi kogunes aga oluliselt vähem (tegelikult pole nii nõrka lugemiskuud aastaid olnud) – vaid 648. Päevas teeb see keskmiselt 21 lehekülge.

Tõsi, üks loetud raamatutest oli inglise keelne ja väljamaa keeles lugemine on minu jaoks alati aeglane.

Kaks loetud raamatutest tulid Raamatuvahetusest, ühe ilmumisele panin aga ise õla alla. Nimelt toetasin Unbound keskkonnas Cyriak Harrise raamatu välja andmist. Nüüd siis sai raamat trükitud ning saingi nautida autori pühendusega teost. Minu nimigi on sisse trükitud ja puha. :)

 

 

Oma lugemispäevikut pean ikka ja endiselt Goodreadsis; seal on kenasti näha ka kõik loetud raamatud koos minu hinnangu ja arvamusega. Samuti on minu raamatuarvustused leitavad Raamatuvahetuse blogist. Seetõttu siin ka pikalt nende teemal ei heieta.

 

Kuna loetud sai niivõrd vähe, tõstan sedapuhku tavalise kolme raamatu asemel vaid ühe esile. Minu südame võitis Cyriak Harrise “Horse Destroys The Universe”:

Cyriak Harris – Horse Destroys The Universe (GoodreadsisRaamatuvahetuses)

Cyriak Harris võlus mind juba siis, kui kunagi ammu YouTubes tema lambavideo nägin:


Kuuldes, et Cyriak kirjutab raamatut, teadsin, et pean seda lugema. Lugesin. Ja ei pettunud. Kaugel sellest – raamat oli minu jaoks nauditav niivõrd mitmel tasandil. :)

Raamatu mock: covervault.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *